Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Ewa FARNA zakpiła z sióstr GODLEWSKICH i “zaśpiewała” tak jak ONE! CELEBRYTKI już zapowiadają odpowiedź! (wideo)

Ewa Farna, która prowadzi autorską audycję w RMF FM postanowiła odnieść się do popularności sióstr Godlewskich, które stały się prawdziwym fenomenem polskiego Interneru. Do kontrowersyjnych celebrytek nawiązała w kontekście powrotu na scenę Marty “Mandaryny” Wiśniewskiej. Piosenkarka przyznała, że widziała nagranie z koncertu byłej żony Michała Wiśniewskiego, który odbył się w jednym z wrocławskich klubów i pierwsze co przyszło jej na myśl podczas słuchania to siostry Godlewskie.

 

 

 

Wokalistka sprawiała wrażenie lekko zaskoczonej, że dziewczyny dostają tak wiele propozycji ze strony rozmaitych klubów i ma nadzieję, że podczas swojej letniej trasy koncertowej będzie miała okazję się z nimi spotkać. Z nutką ironii wyznała,  że “To musi być coś cudownego”. Chwilę później specjalnie na ich cześć zaśpiewała utwór “Hello” Adele w stylu jaki robią to słynne siostry.

 

 

 

Trzeba przyznać, że dała radę i wyszło jej rewelacyjnie, wiernie odtworzyła konwencję Godlewskich. Skromna wokalistka przyznała, że nie potrafi śpiewać tak świetnie jak one, jednak poradziła sobie znakomicie. Wykonanie “A’la siostry Godlewskie” Ewy Farny możecie posłuchać tutaj.

 

 

 

źródła: pudelek.pl, soundcloud.com, foto: youtube.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *